Certified Adviser

Market 
Contacts
 
AS BDO Latvia
Riga  


Vita Liberte
vita.liberte@bdo.lv

+371 66777800
www.bdo.lv
 

Bedford Row Capital Advisers Ltd

Tallinn

Scott Alan Levy
slevy@bedfordrowcapital.com
+372 58672081
+44 (0) 2070203677

Stuart Alan Gordon
sgordon@bedfordrowcapital.com
+44 (0) 2032891790
+44 (0) 7956407834



AS BlueOrange Bank
Riga Edmunds Antufjevs
Edmunds.Antufjevs@blueorangebank.com

Igors Petrovs
Igors.Petrovs@blueorangebank.com

+371 67031333
www.blueorangebank.com



Cresco Väärtpaberid AS
Tallinn


Olev Schults
olev@cresco.ee

Kadi Naestema
kadi@cresco.ee

+372 640 5880
www.cresco.ee
 



SIA “Eventus Capital” 

Riga 

 Arnolds Prūsis
arnolds.prusis@eventus.lv

+371 67 103 331
www.eventus.lv

Law Office 
Eversheds Sutherland Bitāns 

Tallinn
Riga
Vilnius
 


Mikus Freimanis
mikus.freimanis@eversheds-sutherland.lv 

Māris Vainovskis
maris.vainovskis@eversheds-sutherland.lv

Madara Locāne
madara.locane@eversheds-sutherland.lv 

Maivi Ots
maivi.ots@eversheds-sutherland.ee

Artjom Luik
artjom.luik@eversheds-sutherland.ee

Kerttu-Kaarina Tombak
Kerttu-Kaarina.Tombak@eversheds-sutherland.ee 

Lina Aleknaite-van der Molen
lina.aleknaite@eversheds.lt

Tomas Rymeikis
tomas.rymeikis@eversheds.lt

www.eversheds-sutherland.com

 


Law Office Spridzāns, SIA
Riga

Ansis Spridzāns
ansis.spridzans@spridzans.lv
+371 29274672

Svetlana Hramčenko
svetlana.hramcenko@spridzans.lv
+371 26712718

www.spridzans.lv


AS LHV Pank

Tallinn
Riga
Vilnius


Ivars Bergmanis
ivars.bergmanis@lhv.ee
+372 680 2720

Daniel Haab
daniel.haab@lhv.ee
+372 680 2731

www.lhv.ee



SIA “Nexia Audit Advice”

Riga Andrejs Ponomarjovs
info@auditadvice.lv
+371 67333227

Olga Molčanova
olga@auditadvice.lv
+371 67333227

www.auditadvice.lv
 

 

NJORD Law Firm

Tallinn


Anne Veerpalu
anne.veerpalu@njordlaw.ee
+372 667 6453
   +372 56 95 0909

Veikko Toomere
veikko.toomere@njordlaw.ee  
+372 667 6446
 +372 50 45 211

Orion Securities

Vilnius
Mykantas Urba
 MU@orion.lt 
+370 52 60 39 69

Karolis Šarūnas 
KS@orion.lt 
+370 52 60 39 69

www.orion.lt
 


Redgate Capital

 Tallinn
Aare Tammemäe
aare.tammemae@redgatecapital.eu
+372 666 8209

Andrei Zaborski
andrei.zaborski@redgatecapital.eu
+372 666 8230

www.redgatecapital.eu
   

 

Advokaadibüroo SORAINEN AS

Advokatų kontora SORAINEN ir partneriai
 

 Tallinn

Vilnius 


Reimo Hammerberg
reimo.hammerberg@sorainen.com
+372 640 0958
    
Jane Eespõld
jane.eespold@sorainen.com
+372 640 0942

Augustas Klezys
augustas.klezys@sorainen.com
+370 52 639 807

Dalia Augaitė 
dalia.augaite@sorainen.com
+370 52 685 040

Eglė Mazėtytė
egle.mazetyte@sorainen.com
+370 52 685 040

www.sorainen.com 

UAB Superia

Vilnius Šarūnas Skyrius
sarunas.skyrius@superia.lt
+370 52685178

Karolis Pocius
karolis.pocius@superia.lt
+370 52685252 

Tadas Balsys
tadas.balsys@superia.lt
+370 52032041

Petras Sveikata
petras.sveikata@superia.lt
+370 618 56892

Aidas Galubickas
aidas.galubickas@superia.lt
+370 52685176

www.superia.lt

 
Advokaadibüroo TGS Baltic AS

 Tallinn

 

 

 


Riga


Marko Kairjak
marko.kairjak@tgsbaltic.com
+372 626 4300

Kedli Anvelt
kedli.anvelt@tgsbaltic.com
+372 626 4300

Inese Hazenfusa
inese.hazenfusa@tgsbaltic.com
+371 6788 9999

Alise Eljašāne
alise.eljasane@tgsbaltic.com
+371 6788 9999

Andra Rubene
andra.rubene@tgsbaltic.com
+372 6788 9999

www.tgsbaltic.com

 
United Partners Advisory OÜ

Tallinn
Riga
Vilnius
 
Siim Sild
Siim.Sild@unitedpartners.ee
+372 5626 0107

Marko Tali
Marko.Tali@unitedpartners.ee
 +372 661 6450

www.unitedpartners.ee



UAB “Verslo konsultacijų spektras”
 Vilnius
Dangirutis Janušas
dangirutis.janusas@vks.lt
+370-698 22021

www.vks.lt