Sertificētais konsultans

Birža 
Kontakti

 
AS BDO Latvia

Rīga

Vita Liberte
vita.liberte@bdo.lv

Anda Beinare
Anda.Beinare@bdolaw.lv

+371 66777800
www.bdo.lv

Bedford Row Capital Advisers Ltd

Tallina

Scott Alan Levy
slevy@bedfordrowcapital.com
+372 58672081
+44 (0) 2070203677

Stuart Alan Gordon
sgordon@bedfordrowcapital.com
+44 (0) 2032891790
+44 (0) 7956407834


AS BlueOrange Bank
Rīga Edmunds Antufjevs
Edmunds.Antufjevs@blueorangebank.com

Igors Petrovs
Igors.Petrovs@blueorangebank.com

+371 67031333
www.blueorangebank.com
 
 
Cresco Väärtpaberid AS
Tallina  Olev Schults
olev@cresco.ee

Kadi Naestema
kadi@cresco.ee

+372 640 5880
www.cresco.ee
 



SIA “Eventus Capital”

 Rīga

Arnolds Prūsis
arnolds.prusis@eventus.lv

Jurģis Lagzdiņš
Jurgis.Lagzdins@eventus.lv

+371 67 103 331
www.eventus.lv

 

Zvērinātu advokātu birojs
“Eversheds Sutherland Bitāns”

Tallina
Rīga
Viļņa

Mikus Freimanis
mikus.freimanis@eversheds-sutherland.lv

Māris Vainovskis
maris.vainovskis@eversheds-sutherland.lv

Madara Locāne
madara.locane@eversheds-sutherland.lv

www.eversheds-sutherland.com



Law Office Spridzāns, SIA
Rīga Ansis Spridzāns
ansis.spridzans@spridzans.lv
+371 29274672

Svetlana Hramčenko
svetlana.hramcenko@spridzans.lv
+371 26712718

www.spridzans.lv

 
AS LHV Pank

Tallina
Rīga
Viļņa

Ivars Bergmanis
ivars.bergmanis@lhv.ee
+372 680 2720

Daniel Haab
daniel.haab@lhv.ee
+372 680 2731

www.lhv.ee



SIA “Nexia Audit Advice”
Rīga Andrejs Ponomarjovs
info@auditadvice.lv
+371 67333227

Olga Molčanova
olga@auditadvice.lv
+371 67333227

www.auditadvice.lv
 

 

NJORD Law Firm

Tallina Anne Veerpalu
anne.veerpalu@njordlaw.ee
+372 667 6453
   +372 56 95 0909

Veikko Toomere
veikko.toomere@njordlaw.ee
+372 667 6446
 +372 50 45 211 

Orion Securities

Viļņa

Mykantas Urba
 MU@orion.lt
+370 52 60 39 69

Karolis Šarūnas
 KS@orion.lt
+370 52 60 39 69

www.orion.lt

   
Redgate Capital
 Tallina Aare Tammemäe
aare.tammemae@redgatecapital.eu
+372 666 8209

Andrei Zaborski
andrei.zaborski@redgatecapital.eu
+372 666 8230

www.redgatecapital.eu
 



Advokaadibüroo SORAINEN AS

Advokatų kontora SORAINEN ir partneriai
 

 Tallina

Viļņa

Reimo Hammerberg
reimo.hammerberg@sorainen.com
+372 640 0958
    
Jane Eespõld
jane.eespold@sorainen.com
+372 640 0942

Augustas Klezys
augustas.klezys@sorainen.com  
+370 52 639 807

Dalia Augaitė 
dalia.augaite@sorainen.com
+370 52 685 040

Eglė Mazėtytė
egle.mazetyte@sorainen.com
+370 52 685 040

www.sorainen.com
   

UAB Superia

Viļņa

Šarūnas Skyrius
sarunas.skyrius@superia.lt
+370 52685178

Karolis Pocius
karolis.pocius@superia.lt
+370 52685252 

Tadas Balsys
tadas.balsys@superia.lt
+370 52032041

Petras Sveikata
petras.sveikata@superia.lt
+370 618 56892

Aidas Galubickas
aidas.galubickas@superia.lt
+370 52685176

www.superia.lt

 
Advokaadibüroo TGS Baltic AS

 

 

 Tallina
 

 

 

 

 

Rīga

Marko Kairjak
marko.kairjak@tgsbaltic.com
+372 626 4300

Kedli Anvelt
kedli.anvelt@tgsbaltic.com
+372 626 4300

Inese Hazenfusa
inese.hazenfusa@tgsbaltic.com
+371 6788 9999

Alise Eljašāne
alise.eljasane@tgsbaltic.com
+371 6788 9999

Andra Rubene
andra.rubene@tgsbaltic.com
+372 6788 9999

www.tgsbaltic.com



United Partners Advisory OÜ

Tallina
Rīga
Viļņa
 

Silver Kalmus
Silver.Kalmus@unitedpartners.ee
+372 5620 6450

Marko Tali
Marko.Tali@unitedpartners.ee
 +372 661 6450
www.unitedpartners.ee



UAB “Verslo konsultacijų spektras”
 Viļņa Dangirutis Janušas
dangirutis.janusas@vks.lt
+370-698 22021

www.vks.lt
 


Salomon Securities & Co AB

Tallina

Rīga

Viļņa

Sandra Kundrotė sandra@salomonsecurities.com 
+370 611 37486

David Martin 
david@salomonsecurities.com 
+44 7572 105330