Pēd. atjaunots: 30.09.2022 14:45 (GMT+3)

Latvijas Jūras medicīnas centrs (16.09.2021)

Rīga | Baltijas Otrais saraksts

LJM1R  |  ISIN LV0000100741

Veselības aprūpe

Latvijas Jūras medicīnas centrs

Latvijas Jūras medicīnas centrs

Nosaukums: AS "Latvijas Jūras medicīnas centrs"
Nozare: Veselības aprūpe
Revidents: SIA “KPMG Baltics”
Pirmais kotēšanas datums: 11.05.1998. (Brīvais saraksts); no 21.05.2007 Baltijas Otrais saraksts 
Tirgus: Nasdaq Riga

Padome:
Mārtiņš Birks (Priekšsēdētājs), Viesturs Šiliņš, Ineta Gadzjus, Jevgēņijs Kalējs, Uldis Osis 
 
Valde: 
Jānis Birks (Priekšsēdētājs), Juris Imaks, Anatolijs Ahmetovs

Uzņēmuma apraksts:

AS Latvijas Jūras medicīnas centrs (turpmāk tekstā - LJMC vai Sabiedrība) ir sertificēta, augsta līmeņa un visiem pieejama privāta ārstniecības iestāde, kas sastāv no Sarkandaugavas ambulatorās veselības aprūpes centra Patversmes ielā 23, Rīgā, Centrālās slimnīcas Patversmes ielā 23, Rīgā, Vecmīlgrāvja slimnīcas un Ziemeļu diagnostikas centra Vecmīlgrāvja 5. līnijā 26, Rīgā, un Vecmīlgrāvja primārās veselības aprūpes centra Melīdas ielā 10, Rīgā. 2019. gadā LJMC vidējais darbinieku skaits Sabiedrībā bija 340. AS Latvijas Jūras medicīnas centrs akcijas tiek kotētas "Nasdaq Riga, AS" Otrajā sarakstā.

Sākot ar 2013. gada 5. septembri AS Latvijas Jūras medicīnas centrs ir iekļauts LR Veselības inspekcijas apstiprinātajā Ārstniecības iestāžu sarakstā, kas sniedz medicīnas tūrisma pakalpojumus, proti, LJMC sniedz medicīnas tūrisma pakalpojumus kā uzticami partneri, un tas dod priekšstatu par Latvijas veselības aprūpes sistēmu kopumā, jo tajā ir iekļautas tikai tās ārstniecības iestādes, kas ir reģistrētas ārstniecības iestāžu reģistrā vismaz trīs gadus un pēdējo trīs gadu laikā ārstniecības iestādē ir bijusi veikta kontrole.

LJMC ir akreditējis Latvijas Nacionālajā akreditācijas birojā Klīniski diagnostisko laboratoriju Patversmes ielā 23, Rīga.

LJMC ir noslēgti sadarbības līgumi ar visām veselības apdrošināšanas kompānijām, kas darbojas Latvijā.

LJMC ir saņēmis Exova BM TRADA sertifikātu nr. MSC-50-034, kas apliecina energopārvaldības sistēmas atbilstību ISO 50001:2011 standarta prasībām.

Diagnostiskās radioloģijas nodaļa 2019. gadā ir nodrošinājusi diagnostikas pakalpojumus pilnā pakalpojumu apjomā (magnētiskā rezonanse, rentgena izmeklējumi, ultrasonogrāfija), kāpinot sniegto pakalpojumu (gan valsts apmaksāto, gan maksas pakalpojumu) apjomu un kvalitāti. PET/CT radioloģisko izmeklējumu pieejamība un pakalpojumu apmaksas nodrošināšana ir iespējama gan no privātiem līdzekļiem, gan no valsts apmaksātiem.

Lai nodrošinātu korektu vispārīgās datu aizsardzības regulas ieviešanu, 2019. gadā LJMC kopā ar neatkarīgu datu aizsardzības inspektoru turpināja dokumentu izstrādi un apstiprināšanu (iekšējās kārtības noteikumi, LJMC kolektīva informēšana, pacientu datu apstrādes kārtība, personu datu apstrādes un aizsardzības politika), uzsāka līgumu pārjaunošanas procesu (medicīnisko izmeklējumu izmantošanas iespējas digitālā formā, ārstniecības informācijas sistēmas izmantošana, apdrošināšanas sabiedrību pakalpojumi, komunikāciju pakalpojumi), apmācības procesu LJMC kolektīvam.

2019. gadā LJMC turpināja darbu pie ISO. 2019. gadā LJMC saņēma ISO kvalitātes standartu 9001:2015 funkcionālajā diagnostikā un radioloģiskajā diagnostikā, ambulatorā medicīniskajā rehabilitācijā, rehabilitācijā dienas stacionārā ar derīguma termiņu līdz 2022. gada 14. martam, kā arī turpināja darbu pie higiēnas un dezinfekcijas plāna pārjaunošanas, kā arī ISO kvalitātes sertifikāta ieviešanas pārējās LJMC struktūrvienībās.

Informācija par Uzņēmumu tiek nodrošināta: www.ljmc.lv.

Kontaktinformācija:
Adrese: Patversmes 23, Rīga, LV 1005, Latvija
Tālrunis: (+371) 67391315
Interneta mājas lapa: www.ljmc.lv
E-pasts info@ljmc.lv

Kontaktpersona: Juris Imaks
Tālrunis: (+371) 67889053
E-pasts: juris.imaks@ljmc.lv

Dokumenti

Dokumenti

2002
Marts

Prospekts lv, 2 MB

Vērtspapīri

Akcijas
Obligācijas
Ieguldījumu Fondi

Tirgus informācija

Statistika
Tirdzniecība
Indeksi
Izsoles

Noteikumi

Biržas noteikumi
Uzraudzība

Nāc uz Biržu

Uzņēmumiem
Investoriem
Biržas biedriem
First North konsultantiem

Aktualitātes

Nasdaq ziņas
Emitentu ziņas
Kalendārs

Par mums

Nasdaq Baltijas tirgus
Biroji