Pēd. atjaunots: 08.06.2023 07:32 (GMT+3)

SAF Tehnika (28.11.2022)

Rīga | Baltijas Oficiālais saraksts

SAF1R  |  ISIN LV0000101129

LP

Telekomunikācijas

SAF Tehnika

SAF Tehnika

Nosaukums: AS “SAF Tehnika”
Nozare: Telekomunikāciju aparatūras izstrādāšana, ražošana un pārdošana
Revidents: „Potapoviča un Andersone” SIA
Pirmais kotēšanas datums: 26.05.2004 (Oficiālais saraksts)
Tirgus: Nasdaq Riga

Padome:
Juris Ziema (Priekšsēdētājs), Andrejs Grišāns, Ivars Šēnbergs, Sanda Šalma, Aira Loite

Valde:
Normunds Bergs (Priekšsēdētājs), Didzis Liepkalns, Jānis Bergs, Zane Jozepa
 

Uzņēmuma apraksts:
Akciju sabiedrība SAF Tehnika ir viens no pasaules vadošajiem augstākās klases mikroviļņu radio iekārtu ražotājiem. Uzņēmums ir ISO sertificēts un īsteno savas pētniecības un attīstības (R&D) aktivitātes un pilnu ražošanas ciklu Eiropā. SAF Tehnika piedāvā ap 200 produktu, ieskaitot risinājumus mobilo un fiksēto tīklu operatoriem, interneta pakalpojumu sniedzējiem, kā arī valsts un privātajiem uzņēmumiem.
SAF Tehnika ir uzņēmums Ziemeļeiropā, kas veiksmīgi piesaistot vērtīgus vietējos intelektuālos resursus mikroelektronikas industrijā, ir nostiprinājis savu darbību 100 valstīs visā pasaulē, aptverot visus attiecīgā tirgus segmentus pasaules mērogā tikai desmit gadu laikā. Kompānijas mērķis ir piedāvāt kvalitatīvus un klientam pielāgotus mikroviļņu risinājumus balss un datu pārraidei par izdevīgām cenām.
Mobilie un alternatīvie sakaru operatori, PTT/fiksēto tīklu operatori, platjoslu datu pārraides nodrošinātāji, interneta nodrošinātāji, valsts organizācijas, korporatīvie uzņēmumi un daudzi citi visā pasaulē jau izvēlējušies sadarboties ar SAF Tehnika, pateicoties kompānijas drošajiem un energoefektīvajiem produktiem, lieliskajai piegādes kvalitātei un garantijas servisa nodrošināšanai visā pasaulē, kā arī ļoti efektīvai un tiešai komunikācijai vadības līmenī. Uzņēmuma plašā pieredze un piedāvāto risinājumu izdevīgās cenas piesaista klientus, kuri meklē ātrus un ekonomiskus risinājumus un novērtē ieguldījumu augstas kvalitātes apkalpošanā un stabilos risinājumos, lai ietu kopsolī ar zaļas un ilgtspējīgas ekonomikas laikmetu. SAF Tehnika sadarbojas ar tādiem mobilo tīklu operatoriem kā  BSNL, MTNL (Indija), PCTL (Pakistāna), Vimpelcom (Krievija), Intertelecom (Ukraina), Global Crossing (Latīņamerika), kas izvēlējušies SAF Tehniku par bezvadu maģistrālo risinājumu piegādātāju saviem tīkliem.

Kontaktinformācija:

Adrese: Ganību dambis 24a, Rīga, LV-1005, Latvija
Tālrunis: + 371 67046840
Interneta mājas lapa: www.saftehnika.com
E-pasts: info@saftehnika.com 

Kontaktpersona: Zane Jozepa
E-pasts: zane.jozepa@saftehnika.com

Dokumenti

Vērtspapīri

Akcijas
Obligācijas
Ieguldījumu Fondi

Tirgus informācija

Statistika
Tirdzniecība
Indeksi
Izsoles

Noteikumi

Biržas noteikumi
Uzraudzība

Nāc uz Biržu

Uzņēmumiem
Investoriem
Biržas biedriem
First North konsultantiem

Aktualitātes

Nasdaq ziņas
Emitentu ziņas
Kalendārs

Par mums

Nasdaq Baltijas tirgus
Biroji