Pēd. atjaunots: 22.07.2024 10:39 (GMT+3)

MADARA Cosmetics (11.12.2023)

Rīga | First North akciju saraksts

MDARA  |  ISIN LV0000101624

LP

Patēriņa pamatpakalpojumi > Patēriņa produkti un pakalpojumi

MADARA Cosmetics

MADARA Cosmetics

Nosaukums: AS "MADARA Cosmetics"
Nozare: Plaša patēriņa preces
Sertificētais konsultants: ZAB Eversheds Sutherland Bitāns, SIA
Revidents: Deloitte Audits Latvia, SIA
Iekļaušanas datums: 10.11.2017.
Tirgus: Nasdaq Riga

Padome:
Anna Ramata-Stunda (Priekšsēdētāja), Liene Drāzniece (Priekšsēdētājas vietniece), Edgars Pētersons, Sari Hannele Rosin, Anna Andersone

Valde:
Lote Tisenkopfa-Iltnere (Priekšsēdētāja), Uldis Iltners, Tatjana Nagle, Gunta Šulte

Uzņēmuma apraksts:

Kompānija AS MADARA Cosmetics dibināta 2006. gadā, un zīmols MÁDARA ir vietējais celmlauzis dabīgās kosmētikas jomā, sertificēts atbilstoši ECOCERT & Cosmos un kosmētikas GMP standartiem. Kopš 2017. gada novembra kompānijas akcijas iekļautas biržas “Nasdaq Baltic” alternatīvā tirgus “First North” sarakstā.

Starp uzņēmuma panākumu stūrakmeņiem ir spēcīga kompetence kosmētikas produktu izstrādē un ražošanā, viena no mūsdienīgākajām ražotnēm Ziemeļeiropā, iekšējā mārketinga aģentūra un mērķtiecīga e-komercijas risinājumu attīstība. Visi produktu koncepti tiek izstrādāti AS MADARA Cosmetics laboratorijā un ražotnē, izmantojot in vitro un in vivo pētījumu iespējas, kā arī ilglaicīgi sadarbojoties ar vadošajiem dermatologiem un Latvijas Universitātes pētniekiem, kas ļauj izstrādāt inovatīvus, efektīvus, zinātniski pamatotus, klientu iemīļotus un starptautiski godalgotus kosmētikas līdzekļus. Uzņēmums var lepoties ar plašu produktu sortimentu, kurā atrodami sejas un ķermeņa ādas mitrinātāji, mūsdienu visaugstākajām prasībām atbilstoši minerālu saules aizsargkrēmi, aktīvo vielu koncentrāti, profesionāļu atzīta dekoratīvā kosmētika u. c. AS MADARA Cosmetics pārdošanas kanāli ir labi diversificēti, uzņēmums eksportē uz vairāk nekā 35 pasaules valstīm un piedāvā arī līgumražošanas pakalpojumus.

Kompānija saņēmusi Eiropas “Parauguzņēmuma” balvu Eiropas Parlamenta organizētajā mazo un vidējo uzņēmumu apbalvošanā “SME Star Awards 2018” Briselē. Gūstot pasaules atzinību, 2020. gada nogalē AS MADARA Cosmetics saņem Pasaules Intelektuālā īpašuma organizācijas (WIPO) apbalvojumu „Intelektuālā īpašuma balva uzņēmumam 2020” (WIPO IP Enterprise Trophy) par zināšanās balstītu uzņēmējdarbību un starptautiski atzītiem, dabīgiem kosmētikas līdzekļiem, kas ražoti ar saudzību un atbildību par vidi. Jau otro gadu uzņēmums saņem arī “Nasdaq Baltic Awards” izcilības balvu un ir viens no uzņēmumiem, kas godpilni iezvana tirdzniecības sesijas zvanu “Nasdaq” biržā Ņujorkā.

AS "MADARA Cosmetics" akciju prospekts angļu valodā pieejams šeit.

Prospekta kopsavilkums latviešu valodā pieejams šeit.

Kontaktinformācija:
Adrese: Zeltiņu iela 131, Mārupe
Tālrunis: +371 66154800
Mājaslapa: www.madaracosmetics.lv
E-pasts: info@madaracosmetics.com

Kontaktpersona:
Uldis Iltners
MADARA Cosmetics, AS valdes loceklis
E-pasts: uldis@madaracosmetics.com

Vērtspapīri

Akcijas
Obligācijas
Ieguldījumu Fondi

Tirgus informācija

Statistika
Tirdzniecība
Indeksi
Izsoles

Noteikumi

Biržas noteikumi
Uzraudzība

Nāc uz Biržu

Uzņēmumiem
Investoriem
Biržas biedriem
First North konsultantiem

Aktualitātes

Nasdaq ziņas
Emitentu ziņas
Kalendārs

Par mums

Nasdaq Baltijas tirgus
Biroji