Pēd. atjaunots: 19.07.2024 02:33 (GMT+3)

Rietumu Asset Management Fund–Fixed Income Investment Grade USD (02.12.2022)

 

RAMIGUFR  |  ISIN LV0000400901

Šeit atrodamajai informācijai ir tikai informatīvs nolūks un tā nav uzskatāma par pārdošanas piedāvājumu (tajā skaitā par publisko piedāvājumu) vai uzaicinājumu pirkt kādu no vērtspapīriem

AS „Rietumu Asset Management” IPS pārvaldīto fondu ieguldījumu apliecību izplatītājs ir АS „Rietumu Banka”. Lai iegādātos AS „Rietumu Asset Management” IPS pārvaldīto fondu ieguldījumu apliecības, klientam jābūt atvērtiem norēķinu, naudas un finanšu instrumentu kontiem AS „Rietumu Banka” Pēc kontu atvēršanas klients sniedz rīkojumu par fondu ieguldījumu apliecību iegādi АS „Rietumu Banka”.

Iegādes rīkojuma iesniegšanas veidi:

a)    Personīgi - АS „Rietumu Banka” birojā katru darba dienu biroja darba laikā.

b)    Attālināti - izmantojot attālinātās АS „Rietumu Banka” sistēmas vai citus komunikāciju līdzekļus, kuri paredzēti AS „Rietumu Banka” un klienta līguma noteikumos.

Rīkojumā jānorāda šādi dati:

1. Fonda ieguldītāja identifikācijas dati:

2. Ieguldītāja norēķinu konta numurs;

3. Ieguldītāja finanšu instrumentu un naudas konta numurs;

4. Rīkojuma veids (pirkšana vai pārdošana);

5. Fonda nosaukums;

6. Naudas summa ieguldījumu apliecību iegādei.

Parakstot rīkojumu, ieguldītājs apstiprina, ka ir iepazinies, ar fonda prospektā un fonda nolikumā sniegto informāciju, un piekrīt to nosacījumiem.

Izpildīti tiek tikai pareizi aizpildīti un noformēti rīkojumi. Ieguldītājs ir atbildīgs par sniegtās informācijas patiesumu un pilnīgumu.

Rīkojumi tiek reģistrēti rīkojuma reģistrā to pieņemšanas secībā. Apliecību īpašumtiesību pierādījums ir izraksts no ieguldītāja finanšu instrumentu konta.

Ja AS „Rietumu Asset Management” IPS ir saņēmusi un reģistrējusi rīkojumu līdz 15:00 pēc Latvijas laika, rīkojums tiek izpildīts pēc ieguldījumu apliecību cenas, kura aprēķināta rīkojuma saņemšanas darba dienā. Ja AS „Rietumu Asset Management” IPS saņēmusi un apstiprinājusi rīkojumu pēc 15:00 pēc Latvijas laika, tad šāds rīkojums tiek uzskatīts par AS „Rietumu Asset Management” IPS saņemtu nākamajā darba dienā.
Sīkāku informāciju par AS „Rietumu Asset Management” IPS pārvaldīto fondu ieguldījumu apliecību pirkšanu varat saņemt no AS „Rietumu Asset Management” IPS speciālistiem: 

Adrese:            Vesetas iela 7, Rīga, LV-1013, Latvija

Tel.:                 +371 67025284 

E-pasts:           ram@rietumu.lv       

Vērtspapīri

Akcijas
Obligācijas
Ieguldījumu Fondi

Tirgus informācija

Statistika
Tirdzniecība
Indeksi
Izsoles

Noteikumi

Biržas noteikumi
Uzraudzība

Nāc uz Biržu

Uzņēmumiem
Investoriem
Biržas biedriem
First North konsultantiem

Aktualitātes

Nasdaq ziņas
Emitentu ziņas
Kalendārs

Par mums

Nasdaq Baltijas tirgus
Biroji