First North turu lepingulised nõustajad

Filtreeri
  Sertifitseeritud nõustaja Kontaktid
Bedford Row Capital PLC
Tallinn
Scott Alan Levy
slevy@bedfordrowcapital.com
+44 (0) 2070203677
Stuart Alan Gordon
sgordon@bedfordrowcapital.com
+44 (0) 2032891790
+44 (0) 7956407834
ZAB COBALT SIA
Riga
+371 6720 1800
Edgars Lodziņš
edgars.lodzins@cobalt.legal
Andrejs Lielkalns
andrejs.lielkalns@cobalt.legal
Krišjānis Bušs
krisjanis.buss@cobalt.legal
"ZAB Ellex Kļaviņš" SIA
Riga
+371 67814848
Anna Mišņeva
Anna.misneva@ellex.lv
Marta Cera
Marta.cera@ellex.lv
Ellex Raidla Advokaadibüroo OÜ
Tallinn
+372 640 7170
contact@ellex.ee
Gerli Kivisoo
gerli.kivisoo@ellex.legal
+372 640 7170
Georg Kuusik
georg.kuusik@ellex.legal
+372 640 7170
ZAB Eversheds Sutherland Bitāns, SIA
Tallinn, Riga, Vilnius
KPMG Baltics SIA
Riga, Tallinn, Vilnius
+371 67038000
Kārlis Urbāns (Latvia)
kurbans@kpmg.com
Una Petrauska (Latvia)
upetrauska@kpmglaw.lv
Ieva Tillere-Tilnere (Latvia)
itillere@kpmglaw.lv
Povilas Akstinas (Lithuania)
pakstinas@kpmg.com
Gediminas Lisauskas (Lithuania)
gediminas.lisauskas@kpmglegal.lt
Siim Kannistu (Estonia)
skannistu@kpmg.com
Advokaadibüroo LEXTAL OÜ
Tallinn
Kristi Sild
kristi.sild@lextal.ee
+372 640 0250
Ants Karu
ants.karu@lextal.ee
+372 640 0250
AS LHV Pank
Tallinn, Riga, Vilnius
Mihkel Torim
Mihkel.Torim@lhv.ee
+372 684 8337
Sten Hans Jakobsoo
StenHans.Jakobsoo@lhv.ee
+372 684 8339
AS “Nexia Audit Advice”
Riga
Andrejs Ponomarjovs
andrejs.ponomarjovs@nexia.lv
+371 67333227
Olga Molčanova
olga.molcanova@nexia.lv
+371 67333227
NJORD Advokaadibüroo OÜ
Tallinn
Veikko Toomere
veikko.toomere@njordlaw.ee
+372 66 76 440
+372 504 5211
Virgi Nael
virgi.nael@njordlaw.ee
+372 66 76 440
+372 524 1668

Oaklins Latvia, SIA
Riga
Valērija Lieģe
v.liege@lv.oaklins.com
+371 29 178 061
Reinis Jēkabs Ozols
r.ozols@lv.oaklins.com
+371 22 028 696
Reinholds Romuls Razums
r.razums@lv.oaklins.com
+371 29 466 611
Orion Securities
Vilnius
Mykantas Urba
MU@orion.lt
+370 52 60 39 69
Karolis Šarūnas
KS@orion.lt
+370 52 60 39 69
PricewaterhouseCoopers SIA
Riga, Vilnius, Tallinn
+371 67094400
Raimonds Dauksts (Läti)
Raimonds.dauksts@pwc.com
Kaspars Mitrikis (Läti)
kaspars.mitrikis@pwc.com
Roberts Berzins (Läti)
roberts.berzins@pwc.com
Janis Gavars (Läti)
janis.gavars@pwc.com
Maija Orbidane (Läti)
maija.orbidane@pwc.com
Vita Sakne (Läti)
vita.sakne@pwc.com
Sass Karemäe (Eesti)
sass.karemae@pwc.com
Kirill Ležeiko (Eesti)
kirill.lezeiko@pwc.com
Rokas Žemaitis (Leedu)
rokas.zemaitis@pwc.com
Greta Didzbale (Leedu)
greta.d.dapsauskaite@pwc.com
AS Redgate Capital
Tallinn, Riga, Vilnius
+372 666 8200
Andrei Zaborski
andrei.zaborski@redgatecapital.eu
+372 666 8230
Sander Klaos
sander.klaos@redgatecapital.eu
+372 666 8200
Janis Dubrovskis
janis.dubrovskis@redgatecapital.eu
+371 291 78878
Signet Bank, AS
Riga
+371 67080000
Advokaadibüroo SORAINEN AS
Tallinn
Kätlin Krisak
katlin.krisak@sorainen.com
+372 640 0975
Jane Eespõld
jane.eespold@sorainen.com
+372 640 0942
Advokatų kontora SORAINEN ir partneriai
Vilnius
Augustas Klezys
augustas.klezys@sorainen.com
+370 52 639 807
Dalia Augaitė
dalia.augaite@sorainen.com
+370 52 685 040
UAB Superia
Vilnius
Šarūnas Skyrius
sarunas.skyrius@superia.lt
+370 52685178
Karolis Pocius
karolis.pocius@superia.lt
+370 52685252
Kostas Vozbutas
kostas.vozbutas@superia.lt
+370 662 06100
Advokaadibüroo TGS Baltic AS
Tallinn, Riga, Vilnius
Kirsti Pent
kirsti.pent@tgsbaltic.com
+372 626 4300
Elina Varendi
elina.varendi@tgsbaltic.com
+372 626 4300
Inese Hazenfusa
inese.hazenfusa@tgsbaltic.com
+371 6788 9999
Andra Rubene
andra.rubene@tgsbaltic.com
+371 6788 9999
Anna Vaivade
anna.vaivade@tgsbaltic.com
+371 6788 9999
Vidmantas Drizga
vidmantas.drizga@tgsbaltic.com
+370 5251 4444
Mantas Gofmanas
mantas.gofmanas@tgsbaltic.com
+370 5251 4444
Attorneys at Law WALLESS SIA
Tallinn, Riga, Vilnius
+371 67357010
Kristīne Gaigule - Šāvēja
kristine.gaigule.saveja@walless.com
Zane Eglīte - Fogele
zane.eglite.fogele@walless.com
Žanete Raize
zanete.raize@walless.com

Kaubeldavad väärtpaberid

Aktsiad
Võlakirjad
Fondid

Turuinfo

Statistika
Kauplemine
Indeksid
Oksjonid

Turureeglid

Reeglid ja hinnad
Järelevalve

Alusta siit

Ettevõttele
Investorile
Liikmetele
First North turu nõustajatele

Uudised

Nasdaqi uudised
Ettevõtete uudised
Kalender

Meist

Ettevõttest
Kontorid