Sertificēto konsultantu saraksts

Filtrs
  Sertificētais konsultants Kontakti
AS BDO Latvia
Riga
+371 66777800
Vita Liberte
vita.liberte@bdo.lv
Anda Beinare
Anda.Beinare@bdolaw.lv
Bedford Row Capital Advisers Ltd
Tallinn
Scott Alan Levy
slevy@bedfordrowcapital.com
+372 58672081
+44 (0) 2070203677
Stuart Alan Gordon
sgordon@bedfordrowcapital.com
+44 (0) 2032891790
+44 (0) 7956407834
AS BlueOrange Bank
Riga
+371 67031333
Cresco Väärtpaberid AS
Tallinn
+372 640 5880
Olev Schults
olev@cresco.ee
Kadi Naestema
kadi@cresco.ee
SIA “Eventus Capital”
Riga
+371 67 103 331
Arnolds Prūsis
arnolds.prusis@eventus.lv
Jurģis Lagzdiņš
Jurgis.Lagzdins@eventus.lv
Law Office Eversheds Sutherland Bitāns
Tallinn, Riga, Vilnius
Law Office Spridzāns, SIA
Riga
Ansis Spridzāns
ansis.spridzans@spridzans.lv
+371 29274672
Svetlana Hramčenko
svetlana.hramcenko@spridzans.lv
+371 26712718
AS LHV Pank
Tallinn, Riga, Vilnius
Ivars Bergmanis
ivars.bergmanis@lhv.ee
+372 680 2720
Daniel Haab
daniel.haab@lhv.ee
+372 680 2731
SIA “Nexia Audit Advice”
Riga
Andrejs Ponomarjovs
info@auditadvice.lv
+371 67333227
Olga Molčanova
olga@auditadvice.lv
+371 67333227
NJORD Advokaadibüroo
Tallinn
Anne Veerpalu
anne.veerpalu@njordlaw.ee
+372 667 6453
+372 56 95 0909
Veikko Toomere
veikko.toomere@njordlaw.ee
+372 667 6446
+372 50 45 211
Orion Securities
Vilnius
Mykantas Urba
MU@orion.lt
+370 52 60 39 69
Karolis Šarūnas
KS@orion.lt
+370 52 60 39 69
Redgate Capital
Tallinn
Aare Tammemäe
aare.tammemae@redgatecapital.eu
+372 666 8209
Andrei Zaborski
andrei.zaborski@redgatecapital.eu
+372 666 8230
Advokaadibüroo SORAINEN AS
Tallinn
Reimo Hammerberg
reimo.hammerberg@sorainen.com
+372 640 0958
Jane Eespõld
jane.eespold@sorainen.com
+372 640 0942
Advokatų kontora SORAINEN ir partneriai
Vilnius
Augustas Klezys
augustas.klezys@sorainen.com
+370 52 639 807
Dalia Augaitė
dalia.augaite@sorainen.com
+370 52 685 040
UAB Superia
Vilnius
Šarūnas Skyrius
sarunas.skyrius@superia.lt
+370 52685178
Karolis Pocius
karolis.pocius@superia.lt
+370 52685252
Petras Sveikata
petras.sveikata@superia.lt
+370 618 56892
Aidas Galubickas
aidas.galubickas@superia.lt
+370 52685176
Advokaadibüroo TGS Baltic AS
Tallinn, Riga
Marko Kairjak
marko.kairjak@tgsbaltic.com
+372 626 4300
Kedli Anvelt
kedli.anvelt@tgsbaltic.com
+372 626 4300
Inese Hazenfusa
inese.hazenfusa@tgsbaltic.com
+371 6788 9999
Alise Eljašāne
alise.eljasane@tgsbaltic.com
+371 6788 9999
Andra Rubene
andra.rubene@tgsbaltic.com
+372 6788 9999
United Partners Advisory OÜ
Tallinn, Riga, Vilnius
Silver Kalmus
Silver.Kalmus@unitedpartners.ee
+372 5620 6450
Marko Tali
Marko.Tali@unitedpartners.ee
+372 661 6450
UAB “Verslo konsultacijų spektras”
Vilnius
Dangirutis Janušas
dangirutis.janusas@vks.lt
+370-698 22021
Zvērinātu advokātu birojs PRIMUS DERLING
Tallinn, Riga, Vilnius
+371 67357010
Kristīne Gaigule - Šāvēja
kristine.gaigule-saveja@primus.legal
Zane Eglīte - Fogele
zane.eglite-fogele@primus.legal

Vērtspapīri

Akcijas
Obligācijas
Ieguldījumu Fondi

Tirgus informācija

Statistika
Tirdzniecība
Indeksi
Izsoles

Noteikumi

Biržas noteikumi
Uzraudzība

Nāc uz Biržu

Uzņēmumiem
Investoriem
Biržas biedriem
First North konsultantiem

Aktualitātes

Nasdaq ziņas
Emitentu ziņas
Kalendārs

Par mums

Nasdaq Baltijas tirgus
Biroji