First North sertifikuoti patarėjai

Filtruoti
  Sertifikuotas patarėjas Kontaktai
AS BDO Latvia
Riga
+371 66777800
Vita Liberte
vita.liberte@bdo.lv
Sabīne Smilts
sabine.smilts@bdo.lv
Bedford Row Capital PLC
Tallinn
Scott Alan Levy
slevy@bedfordrowcapital.com
+44 (0) 2070203677
Stuart Alan Gordon
sgordon@bedfordrowcapital.com
+44 (0) 2032891790
+44 (0) 7956407834
BluOr Bank AS
Riga
+371 67031333
Deniss Makedonskis
Deniss.Makedonskis@bluorbank.lv
Cresco Väärtpaberid AS
Tallinn
+372 640 5880
Olev Schults
olev@cresco.ee
Kadi Naestema
kadi@cresco.ee
"ZAB Ellex Kļaviņš" SIA
Riga
+371 67814848
Anna Mišņeva
Anna.misneva@ellex.lv
Marta Cera
Marta.cera@ellex.lv
Ellex Raidla Advokaadibüroo OÜ
Tallinn
+372 640 7170
contact@ellex.ee
Gerli Kivisoo
gerli.kivisoo@ellex.ee
+372 640 7170
Kadi Sink
kadi.sink@ellex.ee
+372 640 7170
ZAB Eversheds Sutherland Bitāns, SIA
Tallinn, Riga, Vilnius
KPMG Baltics SIA
Tallinn, Riga, Vilnius
+371 67038000
Kārlis Urbāns (Latvia)
kurbans@kpmg.com
Una Petrauska (Latvia)
upetrauska@kpmglaw.lv
Ieva Tillere-Tilnere (Latvia)
itillere@kpmglaw.lv
Gvido Bajārs (Latvia)
gbajars@kpmglaw.lv
Povilas Akstinas (Lithuania)
pakstinas@kpmg.com
Gediminas Lisauskas (Lithuania)
gediminas.lisauskas@kpmglegal.lt
Hetti Lump (Estonia)
hetti.lump@kpmglaw.ee
Siim Kannistu (Estonia)
skannistu@kpmg.com
Advokaadibüroo LEXTAL OÜ
Tallinn
Kristi Sild
kristi.sild@lextal.ee
+372 640 0250
Ants Karu
ants.karu@lextal.ee
+372 640 0250
AS LHV Pank
Tallinn, Riga, Vilnius
Ivars Bergmanis
ivars.bergmanis@lhv.ee
+372 680 2720
Daniel Haab
daniel.haab@lhv.ee
+372 680 2731
AS “Nexia Audit Advice”
Riga
Andrejs Ponomarjovs
andrejs.ponomarjovs@nexia.lv
+371 67333227
Olga Molčanova
olga.molcanova@nexia.lv
+371 67333227
NJORD Law Firm
Tallinn
Veikko Toomere
veikko.toomere@njordlaw.ee
+372 66 76 440
+372 504 5211
Virgi Nael
virgi.nael@njordlaw.ee
+372 66 76 440
+372 524 1668
Orion Securities
Vilnius
Mykantas Urba
MU@orion.lt
+370 52 60 39 69
Karolis Šarūnas
KS@orion.lt
+370 52 60 39 69
AS Redgate Capital
Tallinn, Riga, Vilnius
+372 666 8200
Aare Tammemäe (Estonia, Lithuania)
aare.tammemae@redgatecapital.eu
+372 666 8200
Andrei Zaborski (Estonia, Lithuania)
andrei.zaborski@redgatecapital.eu
+372 666 8230
Janis Dubrovskis (Latvia)
janis.dubrovskis@redgatecapital.eu
+371 291 78878
Signet Bank, AS
Riga
+371 67080000
Advokaadibüroo SORAINEN AS
Tallinn
Kätlin Krisak
katlin.krisak@sorainen.com
+372 640 0975
Jane Eespõld
jane.eespold@sorainen.com
+372 640 0942
Advokatų kontora SORAINEN ir partneriai
Vilnius
Augustas Klezys
augustas.klezys@sorainen.com
+370 52 639 807
Dalia Augaitė
dalia.augaite@sorainen.com
+370 52 685 040
UAB Superia
Vilnius
Šarūnas Skyrius
sarunas.skyrius@superia.lt
+370 52685178
Karolis Pocius
karolis.pocius@superia.lt
+370 52685252
Kostas Vozbutas
kostas.vozbutas@superia.lt
+370 662 06100
Advokaadibüroo TGS Baltic AS
Tallinn, Riga, Vilnius
Vidmantas Drizga
vidmantas.drizga@tgsbaltic.com
+370 5251 4444
Mantas Gofmanas
mantas.gofmanas@tgsbaltic.com
+370 5251 4444
Kirsti Pent
kirsti.pent@tgsbaltic.com
+372 626 4300
Elina Varendi
elina.varendi@tgsbaltic.com
+372 626 4300
Inese Hazenfusa
inese.hazenfusa@tgsbaltic.com
+371 6788 9999
Nauris Grigals
nauris.grigals@tgsbaltic.com
+371 6788 9999
Andra Rubene
andra.rubene@tgsbaltic.com
+371 6788 9999
Anna Vaivade
anna.vaivade@tgsbaltic.com
+371 6788 9999
Attorneys at Law WALLESS SIA
Tallinn, Riga, Vilnius
+371 67357010
Kristīne Gaigule - Šāvēja
kristine.gaigule.saveja@walless.com
Zane Eglīte - Fogele
zane.eglite.fogele@walless.com
Žanete Raize
zanete.raize@walless.com
ZAB COBALT SIA
Riga
+371 67201800
Edgars Lodziņš
edgars.lodzins@cobalt.legal
Andrejs Lielkalns
andrejs.lielkalns@cobalt.legal
Krišjānis Bušs
krisjanis.buss@cobalt.legal

Vertybiniai popieriai

Akcijos
Obligacijos
Fondai

Rinkos informacija

Statistika
Prekyba
Indeksai
Aukcionai

Reguliavimas

Taisyklės ir nuostatos
Priežiūra

Kaip pradėti

Įmonėms
Investuotojams
Nariams
First North sertifikuotiems PATARĖJAMS

Naujienos

Nasdaq naujienos
Emitento naujienos
Kalendorius

Apie mus

Nasdaq Baltijos rinkoje
Biurai