First North sertifikuoti patarėjai

Filtruoti
  Sertifikuotas patarėjas Kontaktai
AS BDO Latvia
Riga
+371 66777800
Vita Liberte
vita.liberte@bdo.lv
Anda Beinare
Anda.Beinare@bdolaw.lv
Bedford Row Capital Advisers Ltd
Tallinn
Scott Alan Levy
slevy@bedfordrowcapital.com
+372 58672081
+44 (0) 2070203677
Stuart Alan Gordon
sgordon@bedfordrowcapital.com
+44 (0) 2032891790
+44 (0) 7956407834
AS BlueOrange Bank
Riga
+371 67031333
Cresco Väärtpaberid AS
Tallinn
+372 640 5880
Olev Schults
olev@cresco.ee
Kadi Naestema
kadi@cresco.ee
Attorneys at Law Ellex Kļaviņš
Riga
+371 67814848
Anna Mišņeva
Anna.misneva@ellex.lv
Marta Cera
Marta.cera@ellex.lv
SIA “Eventus Capital”
Riga
+371 67 103 331
Arnolds Prūsis
arnolds.prusis@eventus.lv
Rihards Blanks
Rihards.Blanks@eventus.lv
Law Office Eversheds Sutherland Bitāns
Tallinn, Riga, Vilnius
Law Office Spridzāns, SIA
Riga
Ansis Spridzāns
ansis.spridzans@spridzans.lv
+371 29274672
Svetlana Hramčenko
svetlana.hramcenko@spridzans.lv
+371 26712718
AS LHV Pank
Tallinn, Riga, Vilnius
Ivars Bergmanis
ivars.bergmanis@lhv.ee
+372 680 2720
Daniel Haab
daniel.haab@lhv.ee
+372 680 2731
SIA “Nexia Audit Advice”
Riga
Andrejs Ponomarjovs
andrejs.ponomarjovs@nexia.lv
+371 67333227
Olga Molčanova
olga.molcanova@nexia.lv
+371 67333227
NJORD Law Firm
Tallinn
Veikko Toomere
veikko.toomere@njordlaw.ee
+372 66 76 440
+372 504 5211
Virgi Nael
virgi.nael@njordlaw.ee
+372 66 76 440
+372 524 1668
Orion Securities
Vilnius
Mykantas Urba
MU@orion.lt
+370 52 60 39 69
Karolis Šarūnas
KS@orion.lt
+370 52 60 39 69
Attorneys at Law PRIMUS DERLING
Tallinn, Riga, Vilnius
+371 67357010
Kristīne Gaigule - Šāvēja
kristine.gaigule-saveja@primus.legal
Zane Eglīte - Fogele
zane.eglite-fogele@primus.legal
Redgate Capital
Tallinn
Aare Tammemäe
aare.tammemae@redgatecapital.eu
+372 666 8209
Andrei Zaborski
andrei.zaborski@redgatecapital.eu
+372 666 8230
Signet Bank, AS
Riga
+371 67080000
Advokaadibüroo SORAINEN AS
Tallinn
Kätlin Krisak
katlin.krisak@sorainen.com
+372 640 0975
Jane Eespõld
jane.eespold@sorainen.com
+372 640 0942
Advokatų kontora SORAINEN ir partneriai
Vilnius
Augustas Klezys
augustas.klezys@sorainen.com
+370 52 639 807
Dalia Augaitė
dalia.augaite@sorainen.com
+370 52 685 040
UAB Superia
Vilnius
Šarūnas Skyrius
sarunas.skyrius@superia.lt
+370 52685178
Karolis Pocius
karolis.pocius@superia.lt
+370 52685252
Petras Sveikata
petras.sveikata@superia.lt
+370 618 56892
Aidas Galubickas
aidas.galubickas@superia.lt
+370 52685176
Advokaadibüroo TGS Baltic AS
Tallinn, Riga
Kedli Anvelt
kedli.anvelt@tgsbaltic.com
+372 626 4300
Inese Hazenfusa
inese.hazenfusa@tgsbaltic.com
+371 6788 9999
Nauris Grigals
nauris.grigals@tgsbaltic.com
+371 6788 9999
Andra Rubene
andra.rubene@tgsbaltic.com
+372 6788 9999
Reinis Grunte
reinis.grunte@tgsbaltic.com
+371 6788 9999
United Partners Advisory OÜ
Tallinn, Riga, Vilnius
Erik Ringmaa
Erik.Ringmaa@unitedpartners.ee
+372 5101 549
Marko Tali
Marko.Tali@unitedpartners.ee
+372 661 6450
UAB “Verslo konsultacijų spektras”
Vilnius
Dangirutis Janušas
dangirutis.janusas@vks.lt
+370-698 22021

Vertybiniai popieriai

Akcijos
Obligacijos
Fondai

Rinkos informacija

Statistika
Prekyba
Indeksai
Aukcionai

Reguliavimas

Taisyklės ir nuostatos
Priežiūra

Kaip pradėti

Įmonėms
Investuotojams
Nariams
First North sertifikuotiems PATARĖJAMS

Naujienos

Nasdaq naujienos
Emitento naujienos
Kalendorius

Apie mus

Nasdaq Baltijos rinkoje
Biurai